Profil společnosti

PLUS KONTAKT – synonymum spolehlivosti a kvality

Společnost PLUS KONTAKT s.r.o. (DIČ: CZ 44962860).

Díky obecně sdílené firemní filozofii poskytování služeb nejvyšší úrovně za velmi přijatelné ceny se společnosti podařilo za 30 let její existence (od roku 1991) vybudovat stabilní pozici na českém a slovenském trhu.

Tradiční obory podnikání společnosti

Poskytování komplexních řešení v oblasti vybavení maloobchodních jednotek a gastroprovozoven zařízením, tj. regály, nábytkem, pokladními systémy, chladírenskými systémy, nářezovými stroji a inventářem na klíč dle vlastního návrhu prostřednictvím sítě obchodních zástupců a poboček po celé ČR.

Tradiční obory podnikání společnosti

Dalším tradičním oborem činnosti společnosti je rovněž servis v oblasti prodávaných přístrojů a zařízení, jakož i SW podpora v oblasti aplikací pro pokladní systémy (POS).

Naši partneři

Mezi klienty společnosti patří nejen významné mezinárodní maloobchodní i velkoobchodní řetězce (např.: Marks&Spencer, MAKRO, GLOBUS), ale rovněž tak významné tuzemské maloobchodní sítě (COOP, Hruška, CBA, ENAPO, SKLIZENO, JPServis, BALA, HRUŠKA).

Na straně dodavatelů společnost dlouhodobě spolupracuje pouze se společnostmi, které představují špičku v oblasti kvality v tom kterém daném oboru, kdy většina dodavatelů pochází ze zemí EU.

Směrnice o ochraně osobních údajů (GDPR)

K nahlédnutí zde v PDF.


Plzeň
+420 377 443 222
Brno
+420 545 424 311
Praha
+420 241 470 024
Tento web nepoužívá sledovací ani marketingové cookies soubory. OK.Zavřít