O společnosti PLUSKONTAKT

PLUSKONTAKT – synonymum Spolehlivosti a Kvality

Společnost PLUSKONTAKT spol. s r.o. (DIČ: CZ 44962860).

Díky obecně sdílené firemní filozofii poskytování služeb nejvyšší úrovně za velmi přijatelné ceny se společnosti podařilo za 20 let její existence (od roku 1991) vybudovat stabilní pozici na českém a slovenském trhu.

Tradiční obory podnikání společnosti

Poskytování komplexních řešení v oblasti vybavení maloobchodních jednotek a gastroprovozoven zařízením, tj. regály, nábytkem, pokladními systémy, chladírenskými systémy, nářezovými stroji a inventářem na klíč dle vlastního návrhu prostřednictvím sítě obchodních zástupců a poboček po celé ČR.

Tradiční obory podnikání společnosti

Dalším tradičním oborem činnosti společnosti je rovněž servis v oblasti prodávaných přístrojů a zařízení, jakož i SW podpora v oblasti aplikací pro pokladní systémy (POS).

Naši partneři

Mezi klienty společnosti patří nejen významné mezinárodní maloobchodní i velkoobchodní řetězce (např.: AHOLD, MAKRO, GLOBUS), ale rovněž tak významné tuzemské maloobchodní sítě (COOP, BALA, HRUŠKA).

Na straně dodavatelů společnost dlouhodobě spolupracuje pouze se společnostmi, které představují špičku v oblasti kvality v tom kterém daném oboru, kdy většina dodavatelů pochází ze zemí EU.

 

Novinky

Nová realizace

18.10.2017 - Nová realizace - Sklizeno - Praha Chodov

Nová realizace

06.09.2017 - Nová realizace - PONT Praha Florenc

Nová realizace

29.08.2017 - Nová realizace - Steinex Veverská Bítýška a Brno Komín

Nová realizace

09.05.2017 - Nová realizace - Sušice

Změna názvu společnosti

01.11.2016 - Vážení obchodní partněři, dovolte nám Vás informovat, že s účiností od 1.11.2016 dochází ke změně obchodního názvu společnosti S&K KONTAKT spol. s r.o.
Od výše uvedeného data vystupuje více »

zobrazit všechny ›